Ad Soyad:
İrem Arayıcı
Şehir:
Karabağlar
Anı Kayıt Tarihi:
26.3.2017 16:24:18
Bu gün Doğal yaşam Parkı na gittik ve tam anlamıyla harikaydı . İzmir ' e gelen herkes gitmeli . Pakbahadır'ın mezarını gördük . Çok üzüldüm . Küçükken bu doğal yaşam parkında en çok onu severdim . Çok çok iyi hatırlıyorum . Eğlenceli bir gündü . Herkes gitmeli.
Ad Soyad:
Sibel TANER
Şehir:
Konak
Anı Kayıt Tarihi:
22.3.2017 21:47:31
İyi çalışmalar.15 Mart 2017 tarihinde okulumuz Vali Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi'nden bir grup öğrenci ile parkı ziyaret ettik.Doğa,bitkiler,hayvanlar ve insanlar için her şey düşünülerek hazırlanmış bu çağdaş,modern parkta öğrencilerimize rehberlik ederek semineriyle bilgilendiren,parkı tanıtan,öğrencilerimizin pelikanları beslemesine yardımcı olan doğa gönüllüsü Serkan Beye ve parkta karşılaştığımız güler yüzlü tüm personellere çok teşekkür ederiz.Hepimiz için harika bir gün oldu.Dönüşte günü değerlendirirken bazı öğrencilerimiz yaşamlarında bu kadar mutlu oldukları bir gün olmadığını söylediğinde çok etkilendim.Birkaç öğrencimiz ''Hayatımın en güzel günüydü''dedi.İzmir Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz hem böyle bir yaşam alanı oluşturdukları için hem de öğrencilerimizin ulaşımını sağladıkları için.Saygılarımla.
Ad Soyad:
yeşim TÜRKOĞLU
Şehir:
yeşilyurt
Anı Kayıt Tarihi:
15.3.2017 21:39:07
Hayvanların büyük zahmetlerle bakıldığı onların iyiliği için elinden gelen herşeyi yapan yaşam parkı görevlileri, insanların hayvanları en doğal halleriyle izleyebileceği cennet gibi bir alan.... Çok güzel bir gün geçirmekle beraber işini seven işini severe yapan insanların gülen gözleriyle bizi konuk ettikleri bizlere öğütledikleri hayvan sevgisi tek kelimeyle harikaydı. İzmir filin şirinliği, efe zürafa dan bize kalan nazifemiz, candan can olan Begümcan' ımız, beni çok etkileyen tropikal yağmur ormanı, doğal güzelliğiyle beni büyüleyen park o kadar güzel o kadar eşsizdi ki bu harika cenneti başkalarının da görmesini isterim TEŞEKKÜR EDERİM işini çok seven yaşam parkı görevlileri ve bu işte emeği geçen herkese