Ad Soyad:
Ayfer Gölçek
Şehir:
İZMİR
Anı Kayıt Tarihi:
10.2.2022 13:20:40
Gördüğüm manzara karşısında gözlerim ışıldadı. Televizyon kanallarındaki belgesellerde, gördüğüm hayvanları canlıları çok yakın mesafeden izlemek seyretmek, beni çok mutlu etti.. İnanılmaz müthiş bir duyguydu.. Canlı hayvanlarımızın huzurla mutlulukla, rahat ve temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürdüğü gerçekten, doğal bir yuva burası.. Burayı görmeyenlere; zamanınızı ayırın, çoluk çocuğunuzu alın gelin derim ve özellikle nesli tükenmekte olan hayvanları görün derim. Kesinlikle bir insanın hayatında en az 1 kere görmesi gereken bir yer.. Pişman olmazsınız emin olun.
Ad Soyad:
Murat Darcan
Şehir:
İSTANBUL
Anı Kayıt Tarihi:
9.10.2021 15:20:29
İstanbul'da ikamet ediyorum ve 3. kez İzmir'e geliyorum her geldiğimde hayvanat bahçesini ziyaret ediyorum ve böyle bir yerin İstanbul'da olmaması bence eksiklik inşallah aynısı yapılır ama malesef namaz kılmak için yapılan mescid hem küçük hem halısı çok kirli ve malesef abdest alma yerindeki musluktan su akmıyor dolayısıyla dışardaki çeşmeden faydalandım ama yinede çok güzel bir etkinlik oldu bu arada giriş fiyatlarında uygun darısı İstanbul'un başına
Ad Soyad:
Burak Cingöz
Şehir:
İZMİR
Anı Kayıt Tarihi:
14.11.2020 13:32:52
Kuzenimle gelmekten bıkmadığımız bir yer hayvanat bahçesi. Senelerdir tek buluştuğumuz yer. Haftada en az bir kez ziyaret ediyoruz. Çıkışta yürüyerek Kipa'ya gitmişliğimiz var sayısız kez.